KiK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Kararları Arama Motoru

Teklif Edilen Fiyatlar

KİK Kararları Açık ihale usulü ile yapılan ihalede bir isteklinin teklifinin yeterli olmasının mevzuat açısından bir sakıncası var mıdır?
KİK Kararları Açık ihale usulü ile yapılan ihalelerde teklifi geçerli kabul edilen istekliler, teklif ettikleri fiyatları kendi istekleriyle indirebilir mi veya idare böyle bir talepte bulunabilir mi?
KİK Kararları Asgari işçilik maliyetinin 80 kuruş altında teklif veren isteklinin teklifi kabul edilebilir mi?
KİK Kararları Birden çok isteklinin teklif verdiği fakat tek geçerli teklifin olduğu ihalenin bu şekilde sonuçlandırılabilmesinin şartı nedir?
KİK Kararları Danışmanlık ihale türünde, en yüksek puanı alan fakat teklifi yaklaşık maliyetten yüksek olan istekli üzerine ihale bırakılır mı?
KİK Kararları Hangi durumda ihalede en uygun teklif, yaklaşık maliyetten yüksek olmasına rağmen ihale bu isteklinin üzerine bırakılabilir?
KİK Kararları Hizmet ihalesinde, en avantajlı teklif olarak yaklaşık maliyetin %55 i oranında teklif veren isteklinin üzerine ihalenin bırakılıp bırakılamayacağı ile ilgili karar
KİK Kararları İhalede bir teklifin sunulduğu ve bu teklifin de yaklaşık maliyetin üstünde olduğu durumda, ihale iptal edilir mi?
KİK Kararları İhaledeki en düşük teklifin yaklaşık maliyetin üzerinde olması durumunda idare tarafından hangi kararlar alınabilir?
KİK Kararları İsteklilerce teklif edilen fiyatların, yaklaşık maliyetten yüksek olması nedeni ile tekliflerin değerlendirme dışı bırakılması mevzuata uygun mudur?
KİK Kararları Pazarlık ihalesinde davet edilen isteklilerden sadece bir tanesinin yeterli olması ve o isteklinin teklifinin yaklaşık maliyetin üzerinde olduğu durumda ihale bu şekilde sonuçlandırılabilr mi?
KİK Kararları Personel çalıştırılmasına dayalı olmayan ihalelerde, işçilik, yemek, yol ve giyim giderlerinin şartnamede belirtilmesi zorunlu mudur?
KİK Kararları Stokta bulunan ürünlerin teklif edilen fiyatlara dahil edilmesine gerek var mı?
KİK Kararları Teklifi değerlendirme dışı bırakılan isteklinin teklif fiyatı, ihale komisyonu tarafından açıklanmalı mı?
KİK Kararları Teklifin toplamının aşırı düşük kapsamında olmamasına rağmen, hizmet kapsamında bazı iş kalemlerine teklif edilmesi gereken bedelden daha düşük ücret teklif edilmesi mevzuata uygun mudur?
KİK Kararları Yaklaşık maliyetin altında olmasına rağmen ihalede tek geçerli teklif kalması halinde ihale bu isteklinin üzerine bırakılabilir mi?
KİK Kararları Yaklaşık maliyetin üstünde teklif veren istekli ihaleden elenir mi?

Sorunuzun cevabını aşağıda bulunan KİK Karar Arama Motorunu kullanarak hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz!

İpucu: Arama yaparken klasik Google arama yöntemlerinin tamamını kullanabilirsiniz. Örneğin, tırnak işareti kullanarak arama yapabilirsiniz, eksi (-) işareti ile aramalarınızda görünmesini istemediğiniz sonuçları filtreleyebilirsiniz, veya (or) yapısını kullanabilirsiniz.

 

 

www.kamuihalekurulu.com - KİK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Karar Arama Motoru