KiK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Kararları Arama Motoru

Kesinleşen İhale Kararı

KİK Kararları Aşırı düşük teklif sorgulamasında açıklaması yeterli görülmeyen isteklinin açıklamasının hangi gerekçe ile değerlendirmeye alınmadığı kararda belirtilmeli midir?
KİK Kararları İhale yetkilisi ihale kararını en geç kaç gün içinde onaylamalıdır?
KİK Kararları İhaleye teklif vermeyenlere, kesinleşen ihale kararı bildirilmeli midir?
KİK Kararları İsteklilere gönderilen kesinleşen ihale kararında, ekonomik açıdan ikinci avantajlı teklif sahibinin belirtilmemesi mevzuata aykırılık oluşturur mu?
KİK Kararları Kesinleşen ihale kararı isteklilere hangi bilgilerle iletilmelidir?
KİK Kararları Kesinleşen ihale kararında hangi bilgilerin bulunması gerekir?
KİK Kararları Kesinleşen ihale kararında ikinci en avantajlı isteklinin belirtilmemesi mevzuata aykırılık oluşturur mu?
KİK Kararları Kesinleşen ihale kararında, sayı ve tarih bilgilerinin bulunmaması esasa etkili olarak değerlendirilir mi?
KİK Kararları Kesinleşen ihale kararında, tekliflerin değerlendirme dışı bırakılmasının gerekçelerinin belirtilmesine rağmen gerekçelerin ayrıntılı yazılmaması mevzuata aykırılık oluşturur mu?
KİK Kararları Kesinleşen ihale kararının bildirilmesinde, tekliflerin değerlendirmeye alınmama veya uygun bulunmama gerekçeleri de belirtilmeli mi?
KİK Kararları Kesinleşen ihale kararının bildirilmesine ilişkin yazıda idareler, ihale üzerine kalan istekli ile birlikte en avantajlı ikinci teklif sahibini de belirtmeleri gerekir mi?
KİK Kararları Teklifi değerlendirmeye alınmış olan isteklilere gönderilen kesinleşen ihale kararında, teklifi değerlendirme dışı bırakılmış olan diğer isteklilerin değerlendirme dışı bırakılma gerekçelerine yer verilmesi gerekir mi?
KİK Kararları Zarf açma ve belge kontrol tutanağında var olduğu idarece beyan edilen belgenin, kesinleşen ihale kararında yok olduğunun bildirilmesi sonucu nasıl bir işlem yapılması gerekir?

Sorunuzun cevabını aşağıda bulunan KİK Karar Arama Motorunu kullanarak hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz!

İpucu: Arama yaparken klasik Google arama yöntemlerinin tamamını kullanabilirsiniz. Örneğin, tırnak işareti kullanarak arama yapabilirsiniz, eksi (-) işareti ile aramalarınızda görünmesini istemediğiniz sonuçları filtreleyebilirsiniz, veya (or) yapısını kullanabilirsiniz.

 

 

www.kamuihalekurulu.com - KİK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Karar Arama Motoru