KiK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Kararları Arama Motoru

İş Yönetme

KİK Kararları Bir kamu kurumunun genel müdürlüğünden emekli olan kişi, sahip olduğu iş yönetme belgesiyle yarısından fazlasına ortak olduğu şirket ile genel müdürlük bünyesindeki bölge müdürlüklerinin ihalelerine girebilir mi?
KİK Kararları Bir tüzel kişilikte iş yönetme belgesi ile ihaleye girildiğinde, belge tutarı hangi tarihten itibaren nasıl hesaplanmalıdır?
KİK Kararları Genel müdürlük adına işleri ve hakedişleri kontrol eden fakat idari görevde olmayan kişi için iş yönetme belgesi mi yoksa iş denetleme belgesi mi düzenlenir?
KİK Kararları Hangi hizmet işlerinde iş denetleme veya yönetme belgeleri istenebilir veya düzenlenebilir?
KİK Kararları İş deneyim belgelerinin (iş denetleme, iş yönetme vb.) belge sahibi dışındaki diğer kişiler veya kurumlar tarafından kiralanıp ihalelerde kullanılması mevzuata uygun mudur?
KİK Kararları İş yönetme belgesi düzenlenebilmesinin şartları nelerdir?
KİK Kararları Kontrol amiri olarak görev yapanlara iş yönetme belgesi mi yoksa iş denetleme belgesi mi düzenlenir?
KİK Kararları Tüzel kişiliğin, en az bir yıldır yarısından fazla hissesine sahip gerçek kişi ortağının iş yönetme belgesi ile ihaleye katılması durumunda söz konusu belge tutarı yüzde kaç oranında değerlendirmeye alınır?
KİK Kararları Yapım ihalelerinde iş yönetme belgesi, kimler için düzenlenebilir?
KİK Kararları Yapım ihalelerinin devredilen işlerinde, iş denetleme veya iş yönetme belgesinin düzenlenebilmesi için hangi koşulların oluşması gerekir?

Sorunuzun cevabını aşağıda bulunan KİK Karar Arama Motorunu kullanarak hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz!

İpucu: Arama yaparken klasik Google arama yöntemlerinin tamamını kullanabilirsiniz. Örneğin, tırnak işareti kullanarak arama yapabilirsiniz, eksi (-) işareti ile aramalarınızda görünmesini istemediğiniz sonuçları filtreleyebilirsiniz, veya (or) yapısını kullanabilirsiniz.

 

 

www.kamuihalekurulu.com - KİK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Karar Arama Motoru