KiK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Kararları Arama Motoru

İhale Türleri

KİK Kararları Ağaçlandırma, erozyon kontrolü ve fidan dikim işi, hizmet alımı mı yoksa yapım işi olarak mı yapılmalıdır?
KİK Kararları Bir ihalenin hizmet alımı, mal alımı veya yapım işlerinin en az ikisinden oluştuğu durumda, ihalede esas alınacak alım yöntemi nasıl belirlenir?
KİK Kararları İhale konusunun, aralarında doğal bağlantı olan mal alımı, hizmet alımı veya yapım işlerinin en az ikisinden oluştuğu durumlarda, ihalede esas alınacak alım yöntemi nasıl belirlenir?
KİK Kararları İşçilik dahil karo taşı alımı işi, hangi ihale türü ile yapılmalıdır?
KİK Kararları İşin montaj süreci gerektiren ve piyasada bir kısmı hazır olarak alınıp satılabilen türdeki malların bir sistemi oluşturmak için bir araya getirilmesinden ibaret bir iş, mal alımı yoksa hizmet alımı olarak mı yapılır?
KİK Kararları Pvc alımı ve yer döşeme işi, hangi ihale türü ile yapılmalıdır?
KİK Kararları Sıcak asfalt alımı, nakliyesi, serilmesi, sıkıştırılması işi hangi ihale türü ile yapılmalıdır?
KİK Kararları Yapılan iş kapsamında hem mal alımı hem hizmet alımı hem de yapım varsa, iş hangi ihale türüne göre belirlenir?

Sorunuzun cevabını aşağıda bulunan KİK Karar Arama Motorunu kullanarak hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz!

İpucu: Arama yaparken klasik Google arama yöntemlerinin tamamını kullanabilirsiniz. Örneğin, tırnak işareti kullanarak arama yapabilirsiniz, eksi (-) işareti ile aramalarınızda görünmesini istemediğiniz sonuçları filtreleyebilirsiniz, veya (or) yapısını kullanabilirsiniz.

 

 

www.kamuihalekurulu.com - KİK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Karar Arama Motoru