KiK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Kararları Arama Motoru

En Avantajlı Teklif

KİK Kararları Birden çok isteklinin teklif verdiği fakat tek geçerli teklifin olduğu ihalede en avantajlı ikinci teklifin belirlenmemesi mevzuata aykırılık oluşturur mu?
KİK Kararları Birden fazla istekli tarafından teklif edilen fiyatın en düşük fiyat olması durumunda, ekonomik açıdan en avantajlı teklif hangi kritere göre belirlenir?
KİK Kararları Ekonomik açıdan en avantajlı ikinci teklif sahibi ile sözleşme imzalanabilmesi için gerekli şart nedir?
KİK Kararları Ekonomik açıdan en avantajlı teklif ne demektir?
KİK Kararları Ekonomik açıdan en avantajlı teklifin sadece fiyat esasına göre belirlendiği hizmet ihalelerinde, en avantajlı teklifin birden fazla istekli tarafından sunulması durumunda ihale hangi belgeye göre sonuçlandırılır?
KİK Kararları En avantajlı ikinci istekli ile sözleşme imzalanabilmesi için ilk önce hangi işlem yapılmalıdır?
KİK Kararları En düşük fiyat, teknik özellikleri karşılayan teklife karşı bir avantaj sağlar mı?
KİK Kararları İhalede en avantajlı olarak belirlenen istekli sözleşmeyi imzalamadığı taktirde ihale iptal edilir mi yoksa ikinci en avantajlı istekli ile sözleşme imzalanır mı?
KİK Kararları İhalede en avantajlı teklif ile ikinci en avantajlı teklifin yasaklı olduğunun belirlenmesi durumunda idarece ne yapılmalıdır?
KİK Kararları İhalede verilen teklif, en düşük ve geçerli teklif olmasına ve aşırı düşük teklif olmamasına rağmen , hangi durumda en avantajlı teklif olarak belirlenmeyebilir?
KİK Kararları İhalenin en düşük teklifi veren istekli üzerine bırakılması zorunlu mudur?

Sorunuzun cevabını aşağıda bulunan KİK Karar Arama Motorunu kullanarak hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz!

İpucu: Arama yaparken klasik Google arama yöntemlerinin tamamını kullanabilirsiniz. Örneğin, tırnak işareti kullanarak arama yapabilirsiniz, eksi (-) işareti ile aramalarınızda görünmesini istemediğiniz sonuçları filtreleyebilirsiniz, veya (or) yapısını kullanabilirsiniz.

 

 

www.kamuihalekurulu.com - KİK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Karar Arama Motoru