KiK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Kararları Arama Motoru

Çerçeve Sözleşmesi

KİK Kararları Çerçeve anlaşma ihalesinde teklif edilen maldan başka bir malın münferit alım ihalesinde teklif edilmesi mümkün müdür?
KİK Kararları Çerçeve anlaşma ihalesinde teklif edilen ürünün dışında başka bir ürün için münferit sözleşme ihalesinde teklif verilebilir mi?
KİK Kararları Çerçeve anlaşma ihalesinde teklif edilen ürünün dışında başka bir ürün için münferit sözleşme ihalesinde teklif verilmesi mümkün müdür?
KİK Kararları Çerçeve anlaşma ile yapılan ihalelerde istekliler, münferit sözleşme aşamasında teklif ettikleri fiyatlarını değiştirebilir mi?
KİK Kararları Çerçeve anlaşma kapsamında yapılan ihalede, yaklaşık maliyetin üstünde teklif veren isteklinin teklifi değerlendirme dışı bırakılır mı?
KİK Kararları Çerçeve anlaşma ve münferit sözleşmeye teklif sunan isteklinin farklı marka ürünler teklif etmesi, kamu ihale mevzuatına aykırılık oluşturur mu?
KİK Kararları Çerçeve anlaşmada, isteklilerden jenerik isim belirtilerek teklif verilmesi istenildiğinde, münferit sözleşme aşamasında isteklilerin aynı jenerik ürünleri teklif etmemeleri mevzuata aykırılık oluşturur mu?
KİK Kararları Çerçeve anlaşmanın süreci nasıl işler?
KİK Kararları Münferit sözleşme aşamasında görev yapacak olan ihale komisyonu en az kaç kişiden oluşmalı ve bu kişilerin nitelikleri önemli mi?
KİK Kararları Münferit sözleşme aşamasında görev yapacak olan ihale komisyonun, çerçeve anlaşma ihalesindeki ihale komisyonu ile aynı olması gerekir mi?
KİK Kararları Münferit sözleşme ihalesinde isteklilerin tekliflerinin teknik şartnameye uygun olup olmadığına yönelik değerlendirme hangi aşamada yapılır?
KİK Kararları Süreklilik arz eden mal ve hizmet alımları, çerçeve sözleşme kapsamında yapılabilir mi?

Sorunuzun cevabını aşağıda bulunan KİK Karar Arama Motorunu kullanarak hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz!

İpucu: Arama yaparken klasik Google arama yöntemlerinin tamamını kullanabilirsiniz. Örneğin, tırnak işareti kullanarak arama yapabilirsiniz, eksi (-) işareti ile aramalarınızda görünmesini istemediğiniz sonuçları filtreleyebilirsiniz, veya (or) yapısını kullanabilirsiniz.

 

 

www.kamuihalekurulu.com - KİK Kararları - KiK Kamu İhale Kurulu Karar Arama Motoru